2019 m. lapkričio 20 d. kviečiame į Utenos miesto vietos veiklos grupės organizuojamo renginių ciklo „Verslumo iniciatyvos“ pirmąjį renginį tema

Švarologija: clentech industrija – būdas uždirbti gelbėjant planetą

„Kiekvieno verslo vienas iš pagrindinių tikslų yra uždirbti daugiau pinigų. O ar galima užsidirbti pinigų darant mūsų aplinką labiau patrauklią, švaresnę, malonesnę – žinoma. Dažniausiai, kalbos apie klimato kaitą ir užterštumo mažinimą verslininkams nėra įdomios, nes pramonėje vyrauja įsitikinimas, kad „būti švariu“ yra labai brangu. Netiesa.

Švarologija (angliškai – cleantech) yra milijardinė industrija, keičianti seną ir atgyvenusią praktiką į naujos kartos verslą – tvarų, efektyvų, o, svarbiausia, generuojantį didesnes pajamas verslininkams ir didesnę vertę klientams. Pavyzdžiui, pigiausia elektra yra ta, kurią sutaupėte. Logiška? Norite išgirsti daugiau?

Renginio metu bus pristatyti Švarologijos industrijos sektoriai ir verslų pavyzdžiai iš Skandinavijos, Vakarų Europos ir Jungtinių Amerikos Valstijų, kurie ne tik kuria didesnę pridėtinę vertę, bet ir daro mūsų planetą švaresnę ir malonesnę gyventi.

Mes kalbėsime apie aplinkai draugišką energetiką, saulės energiją, žiedinę ekonomiką, tvarų vandens valdymą, tvarų mobilumą ir elektromobilius bei resursų ir medžiagų efektyvumą.

Renginio tikslas – įkvėpti vietos verslus inovuoti, atrasti naujas verslo idėjas, pagerinti dabartinius procesus, sutaupyti, uždirbti daugiau ir sukurti daugiau vertės klientams ir mūsų aplinkai.

Vis dėlto verslas yra daugiau nei pinigai – pakalbėkime“.

Taip šią temą pristato lektorius, inovacijų ekspertas Žygimantas Zabieta

Renginys vyks Utenos verslo informacijos centre, adresu Bažnyčios g. 1, Utena.

Renginio trukmė nuo 9:00 iki 13:00 val.