2020 m. birželio 11 d. ketvirtą kartą “Verslumo iniciatyvų” renginyje susitiksime su lektoriumi, inovacijų ekspertu, Žygimantu Zabieta. Šį kartą kartu su lektoriumi padiskutuosime ar galima būtų Utenoje pradėti verslą, kuris užaugtų iki milijardinės korporacijos? Ar Utenoje galėtų gimti “vienaragis”?

„Teoriškai – tikrai taip. Startuoliai tampa XXI amžiaus ekonomikos varikliu. Technologinės įmonės, mobilios aplikacijos, milijonai paslaugų, teikiamų internetu supa mus kiekvieną dieną, o startuolių sėkmės istorijos svaigina ir įkvepia. Sėkmingas startuolis gali gimti ne tik San Francisko slėnyje. Lietuvoje šiuo metu yra per 600 startuolių, kurie vien pirmąjį šių metų ketvirtį sumokėjo beveik 27 milijonus eurų mokesčių, startuoliuose dirbo 8500 darbuotojų, o vidutinis atlyginimas siekė 2 400 eurų. Kaip sukurti startuolį? Iš kur atsiranda pinigai? Kas yra „lifto pristatymas“? Kaip veikia rizikos kapitalo fondai?“

Lektorius, inovacijų ekspertas Žygimantas Zabieta

Renginio metu bus pristatyti pagrindiniai startuolių kūrimo pagrindai, aptarti esminiai elementai, padėsiantys susigaudyti bet kuriam, pasiryžusiam nerti į inovatyviausių technologijų pasaulį ir pradėti savo verslą.

Renginys vyks Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje, adresu: Maironio g. 12, Utena, nuo 9:00 iki 13:00 val. Renginys nemokamas!

Renginio metu laikysimės visų privalomų karantino sąlygų reikalavimų – saugaus atstumo, dėvėsime veido kaukes, dezinfekuosime rankas.

Registracija į renginį: https://docs.google.com/forms/d/1PGd7BV17IqrRPKU8OnDOmqjDJWfk4OZ057pZckR6zEI/edit